• TEL: 021-66723241-66704771
  • CELL: 09121134158
فرز انگشتی کارباید

فرز انگشتی کارباید

فرز انگشتی کارباید|برای آشنای با فرز انگشتی میتوان به این مورد اشاره کرد که فرز الماسه یا فرز کاربایدی یک ابزارتراش بحساب میآید که برای براده برداری چرخان مورد استفاده قرار میگیرد و بوسیله فرز انگشتی میتوان فرز کاری فلزات و سایر آلیاژها را با سرعت انجام داد . در صنعت تراش و ابزارآلات تراشکاری (فرزهای الماس ) (فرز انگشتی کرباید ) در سایزهای مختلف در سایزهای مختلف از لحاظ قطر و همین طور طول و تعداد لبه برنده طراحی و همچنین در انواع مختلف فرز الماس تخت و فرز الماس سر کروی و فرز الماس خشن طراحی و تولید میگردد .
بهراد صنعت پارس بورس فروش انواع فرز انگشتی الماس (کارباید ). واردات مستقم انواع فرز انگشتی تمام الماس(Carbide Endmil) و واردکننده فرز انگشتی (ENDMILL) و بورس فروش فرز انگشتی کبالتدار ، فروشندخ فرز انگشتی HSS و بورس تامین انواع فرز انگشتی HSSE درجه یک با بهترین قیمت آماده عقد قرارداد و تامین انواع ابزار تراش بویژه ابزار و انواع فرز انگشتی با عمر کارکرد بالا و ارسال به سراسر ایران .
نماینده انحصاری فرز انگشتی تایژنگ ، فروش فرز انگشتی هلیکس المان helix و فروش فرز انگشتی پامیر کره PAMIR ، فروش فرز انگشتی گورینگ المان GUHRING ، فروش فرز انگشتی سی تی ایکس CTX ، فروش فرز انگشتی هایپر کات ، فروشو پخش فرز انگشتی تیتکس انگلیس titex ).فرزهای کارباید یا در همان فرز انگشتی الماس میباشد که در انواع سایز و گرید و در انواع درجه کیفیت برای فرز کاری و تراش انواع آلیاژهای سخت و انواع استیل و آلومینیوم و انواع فلزات مورد استفاده قرار مگرد گرد های فرز انگشتی قالب سازی عبارتند از :گرید های 50 راکول ، 55 راکول ، 60 راکول و 65 راکول .
کاربرد فرز النگشتی :
فرز انگشتی یک ابزار برش می باشد که بیشترین کاربرد ان در فرزکاری صنعتی می باشد. فرز انگشتی الماس هم از لحاظ هندسه و نوع حفره ایی که ایجاد میکند و هم نوع کاربرد با مته متفاوت می باشد یکی از پرکاربردترین ابزار آلات تراشکاری و قالب سازی را می توان انواع فرز انگشتی تراشکاری دانست. این محصولات بر چندین گروه مختلف مانند فرز های فرم ، انگشتی ، کونیک ، خشن تراش تقسیم می شوند.
بهترین برند فرز انگشتی :
کمپانی T JF -TAI JING از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشتاز درعرصه ابزارهای براده برداری درکشورتایوان می باشد ، طراحی و ساخت ابزارآلات برشی کارباید مانند انواع فرزانگشتی و مته ، ابزارآلات برش در تخصص ما می باشد. برند تی جی اف یکی از برندهای تولید فرز انگشتی قالب سازی در ایران میباشد .


فرزکارباید


فرزانگشتی کارباید تک پر
فرزانگشتی کارباید تک پر
فرز انگشتی دو پرکارباید
فرز انگشتی دو پرکارباید
فرزانگشتی تیپ
فرزانگشتی تیپ
فرز انگشتی قالب سازی
فرز انگشتی قالب سازی

TEL : 021-66723241-66704771
Fax : 021-66723241-66704771
Instagra: Behradsanatpars
Email: info [at] bsp-tools.com

فروشگاه بهراد صنعت پارس
© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت بهراد صنعت پارس می باشد