• TEL: 021-66723241-66704771
  • CELL: 09121134158
ساعت اندیکاتور

ساعت اندیکاتور

آموزش کار با انواع ساعت اندیکاتور و ساعت شیطونکی
اندازه گیری دقیق با استفاده از ابزارهای مختلف در برخی از صنایع اهمیت زیادی دارد و به همین خاطر است که انواع ساعت اندیکاتورو ساعت شیطونکی به بازارعرضه شده و کاربرد های مختلفی دارند.

ویژگی های این ساعت ها و کاربرد آن ها می تواند تاثیر زیادی در نحوه ی کار با آن ها بگذارد. ساعت های اندیکاتور که به ساعت اندازه گیری نیز معروف هستند را در انواع مختلفی دسته بندی می کنند که در ادامه به ویژگی های این ساعت ها خواهیم پرداخت.

ساعت اندیکاتور چیست؟
یکی از موضوعاتی که برای همه ی افراد با شنیدن ساعت اندیکاتور جذاب است، این است که ساعت اندیکاتور چیست و چه کاربردی دارد.

این ساعت ابزاری مهم برای اندازه گیری خلاصی طول هر قطعه به کار می رود. همچنین تاب و انحنای موجود در قطعات مختلف را اندازه گیری کرده و دقت بالایی در اندازه گیری قطعات بیضی و انحنای آن دارد. اهمیت استفاده از ساعت اندازه گیری در صنعت بسیار بالاست و این محصول در دو نوع آنالوگ یا عقربه ای و دیجیتال در بازار عرضه می شود.

این ابزار دارای دقت بالایی است و می تواند از 0.01 تا 0.002 را اندازه گیری کند. همچنین اغلب ساعت های عرضه شده در بازار بر حسب اینچ و میلی متر مدرج شده اند که قابلیت اندازه گیری با این دو مقیاس را ممکن می سازد.

ساعت اندیکاتور حساسیت بالایی در اندازه گیری تغییر انحنا در سطح کم دارد و روش های متفاوتی نیز برای کار با آن بیان می شود. بیشترین کاربرد ساعت اندیکاتور را می توان در الایمنت کوپلینگ ها دانست، که دقت بالای آن منجر به اندازه گیری درست می گردد.

انواع مارک موجود در بازار ساعت اندیکاتور و ساعت شیطونکی
انواع مارک ساعت اندازه گیری در بازار موجود است که هر کدام گستره متفاوت و دقت اندازه گیری مختلفی دارند. اهمیت انتخاب یک ساعت اندیکاتور خوب زمانی بیشتر می شود که برند آن روی کیفیت و دقت اثر گذار باشد و از طرفی بتوان به مدت طولانی از آن استفاده نمود.

برند میتوتویو
با استناد به گزارش Forbes رتبه اول جهانی در زمینه ابزار آلات اندازه گیری در طیف صنعتی بین برند های مشابه خود می باشد. همچنین این شرکت گستره وسیع تری از ابزار آلات اندازه گیری ابعادی شامل سطح و طول و عمق را نسبت به برندهای همسان دارا می باشد.


  • مقالات

TEL : 021-66723241-66704771
Fax : 021-66723241-66704771
Instagra: Behradsanatpars
Email: info [at] bsp-tools.com

فروشگاه بهراد صنعت پارس
© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت بهراد صنعت پارس می باشد