• TEL: 021-66723241-66704771
  • CELL: 09121134158
اینسرت تراشکاری

اینسرت تراشکاری

اینسرت تراشکاری دو نوع میباشد.
1- اینسرت تعویض شو
2- اینسرت جوشی
اینسرت تعویض شو که به وسیله نگدارندها با زاویه های متفاوت در طول و قطرهای مختلف کارباید و HSS (هلدرهای داخل تراش ، رو تراش ، گام زنی ، برش ، شیار ) جهت براده برداری مورد استفاده قرار میگیرد.
اینسرت تراشکاری تعویض شو 4 ویژگی نسبت به اینسرتهای جوشی دارد که بسیار مهم و به شرح زیر می باشد.
اینسرتهای تعویض شو به چند دسته با کار بردهای مختلف تقسیم میشود : تراشکاری ، گام زنی ، برشکاری ، شیار زنی ، R
1- شکل هندسی اینسرت که در شکلهای مختلف جهت براده برداری قطعات خاص در نظر گرفته شده و از هر شکل هند سی در چندین سایز و ابعاد ساخته شده است .
2- با توجه به شکل هند سی و زاویه اینسرتها نوع براده برداری متفاوت می باشد . براده شکن اینسرتهای تعویض شو تاثیر بسیاری در کیفیت و سطح پرداخت قطعات دارد که با کد های خاص نوع براده شکنها بر روی اینسرتها مشخص می باشد.
4- اینسرتهای تعویض شو گریدهای مشخصی مثل ( P20-P30 ) از چه مقدار سختی برخوردار و برای چه نوع آلیاژ و یا آلیاژهایی تولید شده اند .
کد گریدهای اینسرتهای بر روی بسته ها- استیل M- فولادP - چدن K - المنیومN - سوپر آلیاژS - فولاد بسیار سخت 60 راکول سختی H - و تولید کنندی هر برندی کد مخصوص آن شرکت را روی اینسرتها مشخص کرده تا اپراتور به راحتی از اینسرت مورد نیاز استفاده کند.
استفاده از اینسرتهای تعویض شودر مقایسه با اینسرتهای جوشی که باید به وسیله اپراتور بر روی قطعه فولادی تنظیم و جوش داده و در ادامه کار بعد از کند شدن اینسرت جوشی توسط اپراتور باید تیز شود همین عامل دقت ، کیفیت و سطح پرداخت را به حداقل میرساند ولی اینسرتهای تعویض شو سرعت ، دقت و کیفیت سطح پرداخت بهتری را نسبت به اینسرتهای جوشی ارائه میدهد و مهم تر از همه تایم ماشینکاری هر قطعه به حداقل میرسد .
انیسرتهای تولید شده محصول شرکتهای اوپایی ، امریکایی ، اسیایی به شرح زیر میباشند.
SANDVIK -SECO-KENEMETAL-ISACAR-WALTER-ARNO-DIJT-durcarb-MITSUBISHI-CERAMETAL-TIZIT-SUMITOMO-ingersoll-PRAMET-KOROLOY-ZCC-SANDHOG-taegutec-LAMINA
اماده همکاری با صنایع نظامی صنایع نفتی صنایع پتروشیمی کشتیرانی خودرو سازی قطعه سازی هوا فضا مپنا واگن سازی هواپیما سازی ریلی نیروگاهی کارگاهای تراشکاری قالبسازی وغیره
بهراد صنعت پارس بورس ابزارهای تراشکاری و قالبسازی NC-CNC

اینسرت تراشکاری
اینسرت تراشکاری

  • مقالات

TEL : 021-66723241-66704771
Fax : 021-66723241-66704771
Instagra: Behradsanatpars
Email: info [at] bsp-tools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

فروشگاه بهراد صنعت پارس
© Copy right 2019 | تمامی حقوق متعلق به شرکت بهراد صنعت پارس می باشد